Bakliyatlar

Pirinç
Ekrem Agro'nun seçkin pirinç çeşitleriyle sofralarınıza lezzet ve besleyici değer katın, doğal ve kaliteli pirinç ürünleriyle yemeklerinize enfes bir dokunuş yapın.
Bulgur
Ekrem Agro'nun doğal ve lezzetli bulgur çeşitleriyle sağlıklı yemeklerinizi renklendirin, besleyici ve hafif bir alternatifle sofralarınıza doygun lezzetler taşıyın.
Kuru Fasulye
Ekrem Agro'nun kaliteli ve besleyici kuru fasulye çeşitleriyle sofralarınıza hem geleneksel lezzeti taşıyın hem de sağlıklı beslenmenin keyfini yaşayın.
Kırmızı Mercimek
Ekrem Agro'nun besleyici ve lezzetli kırmızı mercimekleriyle sağlıklı yemeklerinizi pratik bir şekilde hazırlayın, sofralarınıza doygunluk ve besin değeri katın.
Yeşil Mercimek
Ekrem Agro'nun taze ve besleyici yeşil mercimekleriyle sofralarınıza doğal ve sağlıklı bir lezzet katın, vitamin ve mineral dolu bu bakliyatla sağlıklı beslenmenin keyfini yaşayın.
Nohut
Ekrem Agro'nun lezzetli ve besleyici nohut çeşitleriyle sofralarınıza doğal protein kaynağı ve sağlıklı yemek alternatifleri sunun, sağlığınıza değer katan bu bakliyatla yemeklerinizin tadını zenginleştirin.
Cin Mısır
Ekrem Agro'nun kaliteli ve lezzetli cin mısırıyla atıştırmalıklarınıza doygun lezzet ve besleyici değer katın, sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi ile keyifli atıştırmalar yaşayın.